Vyšší odborná škola, Střední škola, Centrum odborné přípravy, Sezimovo Ústí, Budějovická 421
Změny v rozvrzích učitelů |
Bumba Jiří |
6 |
přesun <<
|
CT |
ET2 |
D309 |
z 8. hod |
|
Fejtová Lenka |
před 2. hod dohled Dohled krček + C1 |
|
|
Fiala Miloslav |
před 9. hod dohled Dohled krček + C1 |
|
|
Georgievová Alena |
před 9. hod dohled Dohled D 1. p. + 2. p. |
|
|
Geppert Svatopluk Jakob |
před 8. hod dohled Dohled D 1. p. + 2. p. |
|
|
Horký Zdeněk |
1 |
přesun <<
|
ASK |
OKS1 (ops) |
C127 |
z 16.5. 7. hod |
2 |
přesun <<
|
ASK |
OKS1 (ops) |
C127 |
z 1. hod |
|
Hospodářský Miroslav Václav |
2 |
supl.
(T208)
|
EN |
ESM3 (erem) |
C116 |
za odpadlou |
4 |
supl.
(T208)
|
EN |
EM2 |
D302 |
za odpadlou |
|
Hůnová Martina |
|
Jančíková Petra |
před 7. hod dohled Dohled D 1. p. + 2. p. |
|
|
Kříž Daniel |
1 |
přesun <<
|
TE |
OKS1 (oksm) |
C326 |
z 16.5. 7. hod |
2 |
přesun <<
|
TE |
OKS1 (oksm) |
C326 |
z 1. hod |
|
Ratzková Miluše |
6 |
přesun <<
|
M |
MP3 |
C214 |
z 8. hod |
|
Roubal Jiří |
3 |
supl.
(T208)
|
EN |
ELZ1 |
C306 |
za odpadlou |
|
Štěpánek Jaromír |
3 |
supl.
(T192)
|
SR |
MP2 |
D308 |
za odpadlou |
7 |
supl.
(T192)
|
TD |
IT1 |
C206 |
za odpadlou |
|
Tročilová Miroslava |
4 |
přesun <<
|
EK |
MP3 |
C214 |
z 6. hod |
|
Žilavá Kateřina |
3 |
supl.
(T167)
|
M |
ET2 |
D313 |
přespočetná hod. |
|
Změny v rozvrzích tříd |
ELZ1 |
3 |
EN |
|
C306 |
supluje |
T107 |
(T208) |
|
EM2 |
4 |
EN |
|
D302 |
supluje |
TV24 |
(T208) |
|
EP3 |
7. hod, 0. hod, 9. hod, 11. hod, 2. hod, 6. hod, 4. - 5. hod, 3. hod, 14. hod, 1. hod, 8. hod, 10. hod, 12. - 13. hod Odborný kurz souvislé praxe |
|
EP4 |
8. hod, 6. hod, 1. hod, 3. hod, 5. hod, 7. hod, 2. hod, 9. hod, 0. hod, 4. hod Volno před maturitou a ZZ |
|
ESM3 |
2 |
EN |
erem |
C116 |
supluje |
TV24 |
(T208) |
|
ET2 |
1 |
CJ |
CJA |
|
odpadá |
|
(T167) |
3 |
M |
|
D313 |
supluje |
T210 |
(T167) |
6 |
CT |
|
D309 |
přesun << |
TV82 |
z 8. hod |
7 |
E |
|
|
odpadá |
|
(TV27) |
8 |
CT |
|
|
přesun >> |
|
na 15.5. 6. hod |
|
ETS3 |
7. hod, 11. hod, 14. hod, 4. hod, 0. hod, 6. hod, 2. hod, 1. hod, 12. hod, 3. hod, 5. hod, 13. hod, 8. hod, 10. hod, 9. hod Odborný kurz souvislé praxe |
|
ETS4 |
0. hod, 4. hod, 9. hod, 2. hod, 6. hod, 1. hod, 3. hod, 5. hod, 8. hod, 7. hod Prázninový režim |
|
IT1 |
7 |
TD |
|
C206 |
supluje |
T113 |
(T192) |
|
IT3A |
9. hod, 7. hod, 14. hod, 1. hod, 12. hod, 2. - 3. hod, 11. hod, 8. hod, 6. hod, 13. hod, 0. hod, 5. hod, 10. hod, 4. hod Odborný kurz souvislé praxe |
|
IT3B |
14. hod, 11. hod, 0. hod, 3. hod, 8. hod, 6. hod, 12. hod, 9. hod, 1. hod, 4. hod, 2. hod, 10. hod, 13. hod, 5. hod, 7. hod Odborný kurz souvislé praxe |
|
IT4 |
9. hod, 5. hod, 3. hod, 2. hod, 0. hod, 8. hod, 1. hod, 4. hod, 6. - 7. hod Prázninový režim |
|
ME1 |
|
ME4 |
3. hod, 0. - 1. hod, 6. hod, 4. hod, 8. - 9. hod, 5. hod, 2. hod, 7. hod Volno před maturitou a ZZ |
|
MP2 |
3 |
SR |
|
D308 |
supluje |
T113 |
(T192) |
|
MP3 |
4 |
EK |
|
C214 |
přesun << |
TV56 |
z 6. hod |
6 |
M |
|
C214 |
přesun << |
TV90 |
z 8. hod |
8 |
M |
|
|
přesun >> |
|
na 15.5. 6. hod |
|
MP4 |
2. hod, 1. hod, 6. hod, 8. hod, 4. hod, 0. hod, 9. hod, 3. hod, 5. hod, 7. hod Volno před maturitou a ZZ |
|
OKS1 |
1 |
ASK |
ops |
C127 |
přesun << |
T189 |
z 16.5. 7. hod |
1 |
TE |
oksm |
C326 |
přesun << |
T155 |
z 16.5. 7. hod |
2 |
ASK |
ops |
C127 |
přesun << |
T189 |
z 1. hod |
2 |
TE |
oksm |
C326 |
přesun << |
T155 |
z 1. hod |
2 |
TD |
|
|
odpadá |
|
(T192) |
4 |
Aj |
|
C322 |
změna |
TV25 |
|
|
PO1 |
9. hod, 8. hod, 1. hod, 6. hod, 13. hod, 3. - 4. hod, 10. - 11. hod, 5. hod, 14. hod, 2. hod, 12. hod, 7. hod, 0. hod Odborný kurz souvislé praxe |
|
PO2 |
5. hod, 3. hod, 2. hod, 8. hod, 7. hod, 0. hod, 9. hod, 4. hod, 1. hod, 6. hod Prázninový režim |
|
VOŠ2 |
0. hod, 3. - 4. hod, 7. - 8. hod, 1. - 2. hod, 5. - 6. hod, 9. hod Odborný kurz souvislé praxe |
|